Готуємося до акредитації: інформація про експертну групу та відомості самооцінювання

Готуємося до акредитації: інформація про експертну групу та відомості самооцінювання
Опубліковано:

До уваги студентів, абітурієнтів, викладачів, стейкхолдерів, державних організацій!

Київський інститут водного транспорту ДУІТ проводить підготовку до акредитації освітніх програм 36320«Судноводіння», 36323 «Судноводіння на внутрішніх водних шляхах», 36321«Експлуатація суднових енергетичних установок» рівня молодший бакалавр.

Згідно наказу №767-Е Національного агентства із забезпечення якості освіти від 5 квітня 2021 була створена експертна         група для проведення експертизи у віддаленому(дистанційному) режимі, яка буде працювати із 20 по 22 квітня 2021 року. Проєкт звіту експертної групи  буде сформований до 6 травня 2021 року і поданий до 18 травня 2021 року до Національного агентства.

Пропонуємо до ознайомлення наказ Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти про проведення акредитації, а також відомості самооцінювання освітніх програм.

Наказ Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 5 квітня 2021 року № 767-Е «Про призначення експертної групи»

Відомості про самооцінювання освітньої програми 36320 Судноводіння, рівень вищої освіти «Молодший бакалавр», спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт»

Відомості про самооцінювання освітньої програми 36323 Судноводіння на внутрішніх водних шляхах, рівень вищої освіти «Молодший бакалавр», спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт»

Відомості про самооцінювання освітньої програми 36321 Експлуатація суднових енергетичних установок, рівень вищої освіти «Молодший бакалавр», спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт»

 

Поділитися новиною в соціальних мережах:
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Написати листа