Наука

Наука
Про науку
Наукова школа
Наукові гуртки
Phd підготовка
Спеціалізовані вчені ради
Конференції, семінари, круглі столи
Наукові видання
Новини та корисні посилання
Контакти
Про науку

Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Конашевича-Сагайдачного є флагманом підготовки багатьох поколінь фахівців морського транспорту, зі стін якого щорічно виходять фахівці найвищого класу, як для України так і для зарубіжних країн. На сьогоднішній день, на 2 факультетах Інституту викладає 60 кандидатів наук та 8 докторів наук. За період існування інституту було виконано більше 10 досліджень і розробок, значна частина яких була опублікована у вигляді монографій, наукових статей і впроваджувалася у виробництво. Велика робота проводиться з підприємствами водного транспорту, пароплавствами, портами, крінговими компаніями і судноремонтними заводами. За період існування КІВТ постійно розширювався спектр напрямків, кількість та обсяги науково-дослідних робіт. В інституті функціонує два факультети:  факультет судноводіння та факультет експлуатації технічних систем на водному транспорті.

Одним із пріоритетних напрямів розвитку інституту є діяльність, спрямована на поглиблення наукових, навчальних та творчих зв’язків, а також забезпечує узгодження тем науково-дослідницьких робіт здобувачів і керівництво індивідуальним науковим пошуком з боку викладачів Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Конашевича-Сагайдачного.

Науково-дослідна робота здобувачів КІВТ у межах навчального плану є обов’язковою для кожного здобувача та охоплює майже всі форми навчальної роботи, а саме:

  • написання наукових рефератів з конкретної теми в процесі вивчення фундаментальних і професійно-орієнтованих дисциплін,
  • виконання лабораторних робіт, самостійних завдань, контрольних, що містять елементи проблемного пошуку,
  • робота здобувачів за індивідуальним планом навчання, виконання завдань дослідницького характеру та підготовка та захисту магістерських робіт.

Здобувачі активно залучаються до прикладних розробок Stakeholders, приймають участь в галузевих олімпіадах, семінарах, тренінгах, змаганнях.

Одним із видів науково-дослідної діяльності в Київському інституті водного транспорту імені гетьмана Конашевича-Сагайдачного є виконання науково-дослідних робіт в межах кафедральної тематики зареєстрованих в УкрІНТІ Кафедра судноводіння та керування судном:

  • «Розробка методів запобігання зіткнення суден для підвищення безпеки судноплавства на основі формалізації навігаційних ситуацій» № ДР 0119U103754. Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Тимощук Олена Миколаївна;
  • «Розроблення концепції баржевозних перевезень в басейні Чорного моря між прилеглими річковими системами» №  ДР 0120U102928. Науковий керівник Сьомін Олексій Анатолійович, канидат технічник наук, доцент.

На факультеті експлуатації технічних систем на водному транспорті діють сучасні тренажери з відповідними сертифікатами модулювання роботи суден з двигуном внутрішнього згоряння та з газотурбінним двигуном. Факультет судноводіння має лабораторії:

  • Лабораторія «Технічних систем Судноводіння» (Лабораторія «ТСС»);
  • Лабораторія «Радіолокаційних систем та Систем автоматизованої радіолокаційної прокладки» (Лабораторія «РЛС і САРП»);
  • Лабораторія «Комп’ютерно-тренажерна для НІС з ЕК (Навігаційно-інформаційна система з Електронними картами),
  • РЛС (Радіолокаційних систем) і САРП (Система автоматизованої радіолокаційної прокладки)».
Наукова школа

З 2021 року в Київському інституті водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного діє наукова школа “Інновації водного транспорту”

Напрям наукової школи – «Інновації водного транспорту»

Галузь знань за державним переліком науково-технічної інформації – 27 “Транспорт”

Загальні відомості про школу:

Керівник – Тимощук Олена Миколаївна, директор Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, доктор технічних наук, професор кафедри судоводіння та керування судном ДУІТ, професор, дійсний член асоціаціїї слов’янських професорів, член-кореспондент  Транспортної Академії України, яка є провідним вченим в галузі морського та річкового транспорту.

Наукова школа створена та існує з 2016 року при кафедрі Судноводіння та керування судном.

Основні напрямки наукової діяльності наукової школи наступні:

– Розроблення теоретичних основ підвищення ефективності  виробництва, експлуатації, технічного обслуговування, ремонту та відновлення засобів річкового та морського транспорту.

– Дослідження системних властивостей засобів річкового та морського транспорту в різноманітних умовах експлуатації умовах експлуатації: надійність, безвідмовність, довговічність, паливна економічність, ремонтна придатність, безпека використання, екологічність, ергономічність, естетичність і методи їх оптимізації.

– Створення наукових основ і методів розрахунку параметрів і управління ресурсом, надійністю та технічним станом засобів транспорту, розроблення методів підвищення ефективності експлуатації засобів транспорту та їх функціональних систем, обладнання та засобів забезпечення їх працездатності.

– Розроблення методів і технічних засобів автоматизації та комп’ютеризації процесів експлуатації, технічного обслуговування та ремонту,  удосконалення організації, методів, засобів підвищення зносостійкості та ресурсу деталей, вузлів, агрегатів засобів транспорту в технологіях ремонту.

– Дослідження, розроблення та прогнозування методів удосконалення тактико-технічних і експлуатаційних характеристик засобів транспорту, обґрунтування експлуатаційних вимог до їх ремонтопридатності та технологічності обслуговування, підвищення ефективності контролю технічного стану транспортної техніки,  встановлення закономірностей змінювання параметрів технічного стану у процесі експлуатації, впровадження методів і засобів діагностування та прогнозування технічного стану засобів транспорту,  що забезпечують високу ефективність їх використання та надійність роботи.

– Дослідження закономірностей процесів навігації й управління рухом судна, розроблення методів і засобів оптимального управління рухом і орієнтації засобів річкового та морського транспорту, у тому числі, у локально обмеженому  просторі.

– Розроблення теоретичних засад й основ побудови систем і алгоритмів обробки сигналів для ефективного виявлення об’єктів, підвищення точності та надійності інформації про параметри руху, стан об’єктів спостереження, розпізнавання об’єктів.

– Розроблення методологічних основ та принципів побудови систем виявлення, спостереження та розпізнавання засобів річкового та морського транспорту у локально обмеженому просторі, у різних діапазонах електромагнітних і акустичних коливань на засадах активної, напівактивної, пасивної, первинної та вторинної локації, однопозиційних і багатопозиційних локаційних і навігаційних систем.

– Дослідження методів проектування й експлуатації систем навігації в різних умовах експлуатації, засобів навігаційного обслуговування й управління рухом, підвищення їхньої точності, цілісності, надійності й експлуатаційної готовності.

– Дослідження методів підвищення ефективності процесів навігації й управління рухом засобів річкового та морського транспорту, дослідження та розроблення методів виводу рухомих об’єктів у локально обмеженому просторі з визначеними просторово-часовими координатами, а також принципів прийняття рішень за допомогою навігаційних систем і систем спостереження.

Якісний склад наукової школи

 

П.І.Б. Науковий ступінь, вчене звання  Місце роботи, посада
1. Тимощук Олена Миколаївна д.т.н., проф. директор Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, доктор технічних наук, професор, професор кафедри навігації і управління суднами
2. Майборода Олександр Миколайович д.т.н., проф. Завідувач кафедри навігації і управління суднами
3. Дубинець Олександр Іванович д.т.н., проф. Професор кафедри суднових енергетичних установок, допоміжних механізмів суден та іх експлуатації
4. Дерепа Анатолій Войткович д.т.н., проф. Професор кафедри навігації і управління суднами.
5. Тихонов Ілля Валентинович

 

д.т.н., с.н.с. Доцент кафедри навігації і управління суднами.
6. Тараненко Сергій Володимирович

 

к.т.н., доц. Завідувач кафедри електрообладнання та автоматики водного транспорту
7. Лопатюк Світлана Петррвна

 

к.т.н.,доц. Доцент кафедри природничо-технічного забезпечення діяльності водного транспорту
8. Давидов Володимир Семенович

 

к.т.н., доц.. Доцент кафедри навігації і управління суднами
9. Клочков Юрій Петрович

 

к.е.н., доц. Доцент кафедри навігації і управління суднами
10. Доронін Володимир Васильович

 

к.т.н., доц. Доцент кафедри навігації і управління суднами
11. Маранов Олександр Вікторович

 

к.т.н., доц. Доцент кафедри навігації і управління суднами
12. Мельник Ольга Володимирівна

 

к.т.н., доц. Завідувач кафедри суднових енергетичних установок, допоміжних механізмів суден та іх експлуатації
13. Сьомін Олексій Анатолійович

 

к.т.н., доц. Декан факультету експлуатації технічних систем на водному транспорті
14. Ганношина Ірина Миколаївна

 

к.т.н., доц. Доцент кафедри навігації і управління суднами
15. Чередник Володимир Миколайович

 

к.т.н., доц. Доцент кафедри суднових енергетичних установок, допоміжних механізмів суден та іх експлуатації
16. Лерніченко Катерина Валеріївна

 

к.е.н., доц. Доцент кафедри інфраструктури та інноваційних технологій водного транспорту
17. Трофименко Ірина Валеріївна

 

к.т.н., ст.викладач Старший викладач кафедри суднових енергетичних установок, допоміжних механізмів суден та іх експлуатації
18. Скляренко Інна Юріївна

 

к.п.н., доц. В.о. завідувача кафедри інфраструктури та інноваційних технологій водного транспорту
19. Левченко Ольга Вікторівна

 

к.е.н., доц. Доцент кафедри інфраструктури та інноваційних технологій водного транспорту
20. Єлєазаров Олександр Петрович

 

к.ю.н., доц Декан факультету Судноводіння
21. Алейніков Владислав Михайлович

 

PhD Старший викладач кафедри навігації і управління суднами
22. Алєйніков Михайло Владиславович

 

PhD Старший викладач кафедри навігації і управління суднами
23. Коломієць Оксана Михайлівна

 

PhD Доцент кафедри навігації і управління суднами
24. Зазірний Андрій Андрійович

 

PhD Старший викладач кафедри навігації і управління суднами
25. Бойко Світлана Олексіївна PhD Старший викладач кафедри суднових енергетичних установок, допоміжних механізмів суден та іх експлуатації
26. Шапран Юлія Євгенівна к.т.н. Старший викладач кафедри суднових енергетичних установок, допоміжних механізмів суден та іх експлуатації
27. Бойко Анна Дмитріївна

 

здобувач Здобувачка третього освітньо-наукового рівня
28. Хуссейн Юнонія Мохамедовна здобувач Здобувачка третього освітньо-наукового рівня

 

Кількісний склад наукової школи (осіб) – 38 осіб

Кваліфікаційний склад наукової школи (осіб):

  • докторів наук – 5
  • кандидатів наук –16
  • доктор філософії 5
  • здобувачі – 2

Характеристика наявності експериментальної бази

 

п/п

Найменування лабораторії, спеціалізованого кабінету Найменування обладнання, устаткування
1 Навчальна лабораторія «Радіолокаційних станцій. Радіолокаційний тренажер по розходженню суден NMS-90»

 

 Радіолокаційний тренажер NMS-90

 

2 Навчальна лабораторія «Технічних засобів судноводіння»

 

Тренажери:

 

– РЛС/ЗАРП/ЕКНІС/Навігаційних задач

– Засоби автоматичної радіолокаційної прокладки (ЗАРП);

– Навігаційний місток судна.

 

 

3 Навчальна лабораторія «Технічних систем судноводіння»

 

– Тренажер ГМССБ «МСМ – 2004»

– Автоматична ідентифікаційна система (АІС) виготовлювач Транзас типа М-3:

– Картографічна система ECDIS Transas NS4000

– Програмно-апаратний комплекс для вирішення завдань супутникової навігації з визначення місця розташування і оцінці

– РЛС/ЗАРП/ЕКНІС/Навігаційних задач

– Програмно – апаратний комплекс для рішення задач супутникової навігації системи GPS, ГЛОНАСС, Galileo

 

4 Навчальна лабораторія «Електро та радіолокаційних приборів»

 

– Тренажер Глобальний морський зв’язок у разі лиха та для забезпечення безпеки «МСМ – 2004»

– Судновий радар з підтримкою електронних карт виготовлювач ЦНДІ Навігації і управління

– Приймач глобальної навігаційної супутникової системи (GPS) FurunoGP – 150

– Компас гіроскопічний  «Амур», «Вега»

– Лаг МГЛ – 25, ІЕЛ 2М1

– Навігаційний ехолот НЕЛ – 10, «Кубань»,НЕЛ-5

– Магнітний компас ГУ- 127, КМ100,

– Пеленгатор Коврайского

Радіолокатор Р722-2, «Донець-2», «Міус», «Наяда», «Печора»

– Радіостанція «Кама-С», «Кама-Р», «Рейд-1»,

 

 

 

5 Навчальна лабораторія «Технічні засоби судноводіння»

 

Лабораторія використовується для проведення практичних занять  і виконання курсових та розрахунково-графічних робіт з дисциплін:  «Лоція внутрішніх водних шляхів», «Судноводіння на внутрішніх водних шляхах та річкові інформаційні системи», «Суднова практика та управління річковими суднами», «Навігаційно-гідрографічне обладнання водних шляхів та акваторій», «Тренажерна підготовка», «Автоматизовані комплекси судноводіння та електронно-картографічні системи», «Інфраструктура водного транспорту», «Управління та організація роботи флоту і портів», «Технологія перевезення вантажів і комерційна експлуатація флоту»

 

6. Матеріально-технічна база кафедри іноземних мов за професійним спрямуванням та гуманітарних дисциплін

 

– Персональні комп’ютераи  – 9 од.

– Екран Плазма – 2 од.

– Білі маркерні дошки – 2 од.

– Принтери – 2 од.

– Проектор View Sonic PJD S251 – 1од.

– Екран Sopar Wall Professional Spring white -1од.

– Акустична система MICROLABM111 – 1од.

 

7. Клас маневрування суден та радіолокаційної прокладки

 

– штурманські столи для навігаційної та радіолокаційної прокладки – 17 шт.;

– мультімедійний проектор зі з’ємним екраном;

– графо проектор «ЛИТЕР 1250»;

– наочні посібники (інформаційні плакати та стенди

 

8. Лабораторія судноводіння

 

 – тренажер «Швидкісної прокладки курсу» (робоче місце інструктора та 12 робочих місць);

– штурманські столи для навігаційної прокладки – 14 шт.;

– мультімедійний проектор зі з’ємним екраном;

– графо проектор «ЗМ 1720»;

– наочні посібники (інформаційні плакати та стенди) – 13 шт.

Інструменти та навчальні посібники:

– штурманське приладдя (паралельні лінійки, транспортири, циркулі-вимірювачі, олівці) – 15 комплектів;

– паперові навігаційні карти: №3205 – 150 штук; №3206 – 150 штук; №3207 – 150 штук;

– протрактор – 8 штук;

 

9 Лабораторія морехідної астрономії, метеорології та океанографії суден NMS-90»

 

– штурманські столи для навігаційної прокладки – 9 шт.;

– мультімедійний проектор зі з’ємним екраном;

– LED телевізор Ergo 43 дюймів;

– обладнані робочі місця для проведення занять з використанням комп’ютерних програм – 6 шт.

– наочні посібники (інформаційні плакати та стенди) – 6 шт.

Інструменти та навчальні посібники:

– штурманське приладдя (паралельні лінійки, транспортири, циркулі-вимірювачі, олівці) – 15 комплектів;

– зірковий глобус;

-навігаційні секстани – 3 шт.;

– Таблиця припливів – 10 шт.

 

10 Тренажер NAVI-SAILOR ECDIS 2000/3000

 

 

Тренажер використовується для підготовки судноводіїв з використання електронних картографічних та навігаційно-інформаційних систем і пов’язаних з ними навігаційних систем, що полегшують процес прийняття рішень, для забезпечення безпеки судноплавства.

 

 

11. Тренажер NT Pro 3000

 

 

Тренажер використовується для:

– підготовки судноводіїв рівня експлуатації із судноводіння з використанням радіолокатора, радіолокаційної прокладки та використання ЗАРП шляхом отримання ними знань, розуміння та професійних навичок;

– підготовки судноводіїв рівня управління із судноводіння з використанням радіолокатора, радіолокаційної прокладки, ЗАРП, з роботи в колективі на містку, з пошуку і рятування

 

 

12. Тренажер NT Pro 4000

 

Використовується для підготовки судноводіїв з метою: вивчення, відновлення та закріплення навичок з використання всього комплексу радіо- і електронавігаційного обладнання ходового навігаційного містка, інформаційних навігаційних систем та органів керування судна, яке моделюється, для забезпечення безпечного плавання судна в будь-яких умовах; відпрацювання роботи в колективі на містку; підготовки до несення ходової навігаційної вахти в умовах інтенсивного судноплавства і умовах обмеженого району плавання як у денних, так і в нічних умовах, а також у складних погодних умовах та при обмеженій видимості; підготовки з маневрування та управління судном у будь-яких умовах під час плавання в районах з системами розподілу руху та районах, плавання в яких контролюється службами управління рухом суден, а також поблизу таких районів; відпрацювання несення ходової вахти в складних навігаційних і аварійних ситуаціях, а також придбання навичок щодо взаємодії із рятувально-координаційними центрами і береговими службами, задіяними в аварійних ситуаціях; відпрацювання несення ходової вахти під час лоцманської проводки, швартових операцій з буксирами чи без буксирів за різних умов вітру, течії та припливу і при постановці судна на якір та зніманні з якоря у будь-яких умовах; підготовки судноводіїв з управління великими суднами і суднами з незвичайними маневреними характеристиками; оцінки компетентності судноводіїв

 

 

При веденні наукової діяльності школи з метою розширення можливостей наукових досліджень проводиться тісна співпраця КІВТ та науковців школи з кріінговими компаніями, проведення наукових семінарів і круглих столів та багатьма іншими організаціями, що дозволяє розширити спектр та полігон досліджень й додатково використовувати лабораторну базу та можливості відповідних структур.

Найбільш вагомі результати за останні 5 років:

– розробка наукових тем та створення науково-технічної продукції;

– налагодження наукових та академічних зав’язків із науковцями інших вітчизняних та закордонних навчальних і наукових закладів;

– розробка освітніх програм та отримання ліцензій і сертифікатів акредитації підготовки бакалаврів, магістрів, докторів філософії за спеціальностями 271 – морський та річковий транспорт;

– розробка нових навчальних дисциплін для магістрів, докторів філософії ДУІТ;

– впровадження у навчальний процес освітньо-наукових інновацій з використанням засобів Moodle, Google Classroom;

– збільшення кількості наукових публікацій у виданнях, що індексуються в науко-метричних базах (у тому числі Scopus та Web of Science);

– зростання участі в міжнародних наукових конференціях;

– залучення перспективних здобувачів до наукової діяльності, підготовка наукових публікацій здобувачів та участь здобувачів у конференціях та всеукраїнських конкурсах наукових робіт.

Практичне використання отриманих наукових результатів за останні 5 років:

– рецензування наукових робіт та публікацій інших дослідників;

– впровадження в навчальний процес нових навчальних дисциплін для магістрів, докторів філософії ДУІТ;

– підготовка та захист 1 докторської та 7 кандидатських дисертацій.

Визнання наукової школи науковою та громадською спільнотою

Кількість докторів і кандидатів, підготовлених за останні 5 років – 17;

Кількість патентів, свідоцтв авторського права, отриманих протягом останніх 5 років – 15;

Кількість опублікованих монографій, підручників, навчальних посібників за останні 5 років – 10.

Наукові гуртки
Кафедра Назва гуртка Керівник Мета Завдання Наукові досягнення Перспективи розвитку
Кафедра навігації та управління судном Моделі землі, що застосовуються в сучасних методах навігації Аксьонов Андрiй Володимирович, ст. викладач кафедри Поглиблене вивчення здобувачами навігації, обговорення сучасних проблем судноплавства, виявлення обдарованої молоді до наукової діяльності; набуття навичок науково-дослідної роботи та застосування отриманих знань на практиці. – організація науково-дослідної роботи здобувачів;

– створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу здобувачів;

– сприяння в підготовці кваліфікованих кадрів;

– залучення здобувачів до участі в наукових конференціях, семінарах, форумах, конкурсах та інших науково-дослідних і просвітницьких заходах;

– сприяння участі здобувачів у міжнародних проектах, програмах навчання і стажування за кордоном;

–  сприяння у публікації робіт здобувачів в наукових виданнях;

 

Члени  наукового гуртка здобувачів виступають із доповідями у рамках роботи  конференції ДУІТ, а також інших конференцій – участь здобувачів у виконанні науково-дослідних робіт кафедри;

– виконання завдань дослідницького характеру під час проходження навчальної практики;

– участь в конференціях, семінарах, форумах, круглих столах та ін.

 

Кафедра інфраструктури та інноваційних технологій водного транспорту факультету судноводіння

 

Управління, експлуатація та правове регулювання водного транспорту  Лерніченко Катерина Валеріївна, докор філософії (PhD) in Economics, доц., доцент кафедри Виявлення та залучення обдарованої молоді до наукової діяльності, поглиблене вивчення здобувачами діяльності водного транспорту, зокрема, у контексті управління, експлуатації та правового регулювання; набуття навичок науково-дослідної роботи та застосування отриманих знань на практиці; обговорення актуальних проблем відповідної галузі наук; розширення загального і професійного світогляду. -сприяння в підготовці кваліфікованих кадрів з відповідної спеціалізації;

– організація науково-дослідної роботи здобувачів;

– створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу здобувачів;

– залучення здобувачів до участі в наукових конференціях, семінарах, форумах, конкурсах та інших науково-дослідних і просвітницьких заходах;

– сприяння участі здобувачів у міжнародних проектах, програмах навчання і стажування за кордоном;

– апробація результатів науково-дослідної роботи здобувачів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їхня публікація в наукових виданнях;

– налагодження зв’язків з іншими  науковими організаціями здобувачів, об’єднаннями, установами на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях.

 

Члени наукового гуртка здобувачів «Управління, експлуатація та правове регулювання водного транспорту» регулярно приймають участь у засіданнях гуртка; виступають із доповідями та подають до друку тези доповідей у рамках роботи щорічних науково-практичних конференціях ДУІТ, а також інших конференціях. Кількісні показники відповідної діяльності подаються двічі на рік. -участь здобувачів у виконанні науково-дослідних робіт кафедри;

– виконання завдань дослідницького характеру під час проходження навчальної практики;

– підготовка наукових публікацій, повідомлень з актуальних питань відповідної галузі, виступи на засіданнях гуртка, наукових семінарах, конференціях та ін.;

– участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних  наукових конкурсах здоюувачів тощо;

– участь в науково-технічних заходах: конференціях, семінарах, форумах, круглих столах та ін.

 

Кафедра психології та соціально-гуманітарних дисциплін

 

Соціально-психологічна ґенеза особистості Могильова Наталія Миколаївна, канд..псих.наук, доц., доцент кафедри Гурток створений з метою якісної підготовки фахівців-психологів, формування у здобувачів первинних систематизованих навиків науково-дослідної роботи і вмінь застосовувати у практичній діяльності досягнення науки та з метою реалізації наукового і творчого потенціалу талановитих здобувачів спеціальності «Практична психологія» та «Психологія бізнесу». -забезпечення повнішого засвоєння здобувачами навчального програмного матеріалу та поглиблення знань із дисциплін, які вивчаються;

– формування у здобувачів навиків науково-дослідної діяльності, а також умінь використовувати теоретичні знання у практичній діяльності;

– організація науково-дослідницької (оволодіння методами психодіагностичних досліджень, методами статистичної обробки даних за результатами досліджень, методами роботи з науковою літературою) діяльності;

– створення сприятливих умов для активного залучення здобувачів до наукової діяльності, участі в наукових конференціях, олімпіадах, конкурсах творчих робіт, семінарах та інших науково-дослідницьких і просвітницьких заходах;

– сприяння інноваційній діяльності членів гуртка;

– участь у громадському житті університету;

– залучення здобувачів до науково-дослідної роботи за напрямами наукових досліджень кафедри.

 

-участь у підготовці та оформленні результатів дослідження та наукової роботи;

– підготовка тез виступів і доповідей за темою наукової роботи до участі у наукових семінарах та конференціях;

– підготовка публікацій за результатами наукового дослідження;

– впровадження результатів дослідження на практику і у  навчальному процесі.

 

-організовувати науково-дослідну роботу здобувачів;

– організовувати і проводити наукові конференції, конкурси, круглі столи;

– сприяти розвитку міжвузівського та міжнародного  наукового співробітництва між здобувачами;

– забезпечувати (налагоджувати) зв’язки з установами, організаціями та підприємствами, що пов’язані з діяльністю гуртка;

– співпрацювати з науковими гуртками відокремлених підрозділів Університету та інших закладів вищої освіти;

 

Кафедра психології та соціально-гуманітарних дисциплін

 

Психологія морської галузі Піщана Вікторія Миколаївна, ст. викладач кафедри Виявлення та залучення обдарованої молоді до наукової діяльності, участь  у науковій роботі, формування їх професійної самостійності, здатності до творчого вирішення практичних завдань з початком трудової діяльності. Мотивами наукової діяльності здобувачів виступають: розуміння її суспільної та особистої значущості, прагнення внести посильний внесок у вирішення практичних і наукових проблем, прагнення до наукового пошуку, допитливість. Спільна наукова творчість викладачів та здобувачів традиційно використовується на кафедрі для розвитку здібностей і розкриття наукового потенціалу майбутніх фахівців. – пропаганда та популяризація наукової діяльності серед здобувачів;

– організація конкурсів робіт здобувачів, науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, диспутів, олімпіад і т. ін.;

– участь у винахідницькій та раціоналізаторській роботі у галузі психології морської галузі;

– сприяння публікації та впровадженню в практику кращих  робіт здобувачів;

– усебічне сприяння підготовці висококваліфікованих спеціалістів у психології мосрької гаузі;

– формування умов для розкриття наукового і творчого потенціалу здобувачів.

-надання допомоги в опублікуванні та впровадженні в практику результатів  наукових досліджень здобувачів;

– забезпечення співробітництва з іншими навчальними закладами, вивчення вітчизняного та зарубіжного досвіду при спілкуванні на семінарах різного рівня і за допомогою мережі Internet з впровадженням передових форм і методів в свою роботу;

 

Члени наукового гуртка здобувачів «Психологія морської галузі» регулярно приймають участь у засіданнях гуртка; виступають із доповідями та подають до друку тези доповідей у рамках роботи щорічних науково-практичних конференціях ДУІТ, а також інших конференціях. Кількісні показники відповідної діяльності подаються двічі на рік. – участь здобувачів у виконанні науково-дослідних робіт кафедри;

– виконання завдань дослідницького характеру під час проходження навчальної практики;

– підготовка наукових публікацій, повідомлень з актуальних питань відповідної галузі, виступи на засіданнях гуртка, наукових семінарах, конференціях та ін.;

– участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних  наукових конкурсах здобувачів тощо;

– участь в науково-технічних заходах: конференціях, семінарах, форумах, круглих столах та ін.

 

Кафедра мовних дисциплін Досягнення успіху

 

Тирон Олена Миколаївна, канд..псих.наук, доц., в.о. завідувача кафедри Розвиток м’яких навичок у професійній комунікації здобувачів спеціальності «Річковий та морський транспорт». -надати здобувачам майданчик  для обговорення популярних серед здобувачів книжок та художніх фільмів, а також майданчик для оприлюднення власних творчих здобутків; розвинути комунікативні навички, а саме під час індивідуальних висловлювань та обговорення інформації у групі.

– сприяти розвитку позитивного, креативного та критичного мислення.

– розвинути навички ефективного мислення для пошуку та аналізу інформації і прийняття рішень.

 

проведені дослідження інтересів здобувачів до читання та написання художніх творів науково-технічного спрямування- фантастики та фентезі. Результати викладені у статті Камінська С.В., Тирон О.М.

«Психолого-інформаційний вплив на емоційну та мотиваційну сферу особистості майбутнього інженера.» Conference proceedings are published in the Scientific Journal «Grail of Science» №6: June, 2021. (Index Copernicus, CrossRef, Google Scholar and OUCI)

 

Долучати здобувачів до виявлення та дослідження саме тих м’яких навичок, які актуальні у професії моряка.
Кафедра суднових енергетичних установок, допоміжних механізмів суден та їх експлуатації

 

Суднові енергетичні установки Чередник Володимир Миколайович, канд. техн. наук, доц., доцент кафедри Виявлення та залучення обдарованої молоді до наукової діяльності, поглиблене вивчення здобувачами технічних наук, зокрема, у контексті галузевого застосування, набуття навичок науково-дослідної роботи та застосування отриманих знань на практиці, обговорення актуальних проблем відповідної галузі наук, розширення загального і професійного світогляду. – сприяння в підготовці кваліфікованих кадрів з відповідної спеціалізації;

– організація науково-дослідної роботи здобувачів;

– створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу здобувачів;

– залучення здобуавачів до участі в наукових конференціях, семінарах, форумах, конкурсах та інших науково-дослідних і просвітницьких заходах;

– сприяння участі здобувачів у міжнародних проектах, програмах навчання і стажування за кордоном;

– апробація результатів науково-дослідної роботи здобувачів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях;

– налагодження зв’язків з іншими  науковими організаціями здобувачів, об’єднаннями, установами на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях.

 

Члени  наукового гуртка здобувачів «Суднові енергетичні установки» регулярно беруть участь у щорічних олімпіадах ДУІТ, що проводяться співробітниками кафедри СЕУДМС та Е; вистають із доповідями та подають до друку тези доповідей у рамках роботи щорічної Науково-практичної конференції ДУІТ, а також інших конференцій. Кількісні показники відповідної діяльності подаються двічі на рік. участь здобувачів у виконанні науково-дослідних робіт кафедри;

– виконання завдань дослідницького характеру під час проходження виробничої практики;

– підготовка наукових публікацій, повідомлень з актуальних питань відповідної галузі, виступи на засіданнях гуртка, наукових семінарах, конференціях та ін.;

– участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних  наукових конкурсах здобувачів, олімпіадах тощо;

– участь в науково-технічних заходах: конференціях, семінарах, форумах, круглих столах та ін.

 

Електрообладнання та автоматики водного транспорту Електрообладнання та автоматика водного транспорту Колесник Василь Васильович, канд. техн. наук, стар.наук.співроб., доцент кафедри Виявлення та залучення обдарованої молоді до наукової діяльності, поглиблене вивчення здобувачами технічних наук, зокрема, у контексті галузевого застосування, набуття навичок науково-дослідної роботи та застосування отриманих знань на практиці, обговорення актуальних проблем відповідної галузі наук, розширення загального і професійного світогляду. – сприяння в підготовці кваліфікованих кадрів з відповідної спеціалізації;

– організація науково-дослідної роботи здобувачів;

– створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу здобувачів;

– залучення здобувачів до участі в наукових конференціях, семінарах, форумах, конкурсах та інших науково-дослідних і просвітницьких заходах;

– сприяння участі здобувачів у міжнародних проектах, програмах навчання і стажування за кордоном;

– апробація результатів науково-дослідної роботи здобувачів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях;

– налагодження зв’язків з іншими  науковими організаціями здобувачів, об’єднаннями, установами на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях.

 

Члени наукового гуртка здобувачів “Електрообладнання та автоматика водного транспорту” регулярно приймають участь у щорічних олімпіадах ДУІТ із доповідями (тезами доповідей) у рамках роботи щорічної Науково-практичної конференції ДУІТ, а також інших конференцій. Кількісні показники відповідної діяльності подаються двічі на рік. участь здобувачів у виконанні науково-дослідних робіт кафедри;

– виконання завдань дослідницького характеру під час проходження практики;

– підготовка наукових публікацій, повідомлень з актуальних питань відповідної галузі, виступи на засіданнях гуртка, наукових семінарах, конференціях та ін.;

– участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних  наукових конкурсах здобувачів, олімпіадах тощо;

– участь в науково-технічних заходах: конференціях, семінарах, форумах, круглих столах та ін.

 

Кафедра природничо-технічного забезпеченняУ діяльності водного транспорту

 

Компетентність з природничо-технічних дисциплін як основа професійного успіх  Керівник

Федотов Володимир Григорович, канд. фіз.-мат.наук, доц., доцент кафедри

Заступник керівника – Велигдан Наталія Миколаївна, ст.викладач кафедри

Виявлення та залучення обдарованих здобувачів до наукової діяльності, поглиблене вивчення ними природничих та технічних дисциплін для набуття навичок науково-дослідницької роботи та застосування отриманих знань на практиці, підвищення рівня компетентності і конкурентоспроможності в подальшій професійній діяльності. сприяння в підготовці кваліфікованих фахівців галузі водного транспорту;

– створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу здобувачів;

– залучення здобувачів до участі в наукових конференціях, семінарах, конкурсах та інших науково-дослідних і просвітницьких заходах;

– сприяння участі здобувачів у міжнародних проєктах, програмах навчання і стажування за кордоном;

– апробація результатів науково-дослідницької роботи здобувачів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях;

– налагодження зв’язків з іншими  науковими організаціями здобувачів, об’єднаннями, установами на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях.

 

Члени  наукового гуртка здобувачів «Компетентність з природничо-технічних дисциплін як основа професійного успіху» регулярно беруть участь у щорічних олімпіадах ДУІТ, Всеукраїнських  олімпіадах здобувачів з природничо-технічних дисциплін, виступають із доповідями на щорічній Науково-практичній конференції ДУІТ та публікують тези доповідей, а також беруть участь у Всеукраїнських конкурсах  наукових робіт здобувачів. Звітування щодо  наукової діяльності здобувачів відбувається двічі на рік. – участь здобувачів у виконанні науково-дослідних робіт кафедри;

– підготовка наукових публікацій, повідомлень з актуальних питань галузі водного транспорту, виступи на засіданнях гуртка, наукових семінарах, конференціях та ін.;

– участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних  наукових конкурсах здобувачів, олімпіадах тощо;

– участь в науково-практичних заходах: конференціях, семінарах, форумах, круглих столах та ін.

 

Кафедра природничо-технічного забезпеченняУ діяльності водного транспорту

 

Компетентність з екологічних питань як основа сучасного світогляду Сєрова Тамара Олександрівна, ст.викладач кафедри Виявлення та залучення обдарованих здобувачів до наукової діяльності, поглиблене вивчення ними дисциплін екологічного спрямування для набуття навичок науково-дослідницької роботи та застосування отриманих знань на практиці, підвищення рівня компетентності і конкурентоспроможності в подальшій професійній діяльності. – сприяння в підготовці кваліфікованих фахівців галузі водного транспорту;

– створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу здобувачів;

– залучення здобувачів до участі в наукових конференціях, семінарах, конкурсах та інших науково-дослідних і просвітницьких заходах;

– сприяння участі здобувачів у міжнародних проєктах, програмах навчання і стажування за кордоном;

– апробація результатів науково-дослідницької роботи здобувачів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях;

– налагодження зв’язків з іншими  науковими організаціями здобувачів, об’єднаннями, установами на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях.

 

Члени наукового гуртка здобувачів «Компетентність з екологічних питань як основа сучасного світогляду» регулярно беруть участь у щорічних олімпіадах ДУІТ, Всеукраїнських  олімпіадах здобувачів з дисциплін екологічного спрямування, виступають із доповідями на щорічній Науково-практичній конференції ДУІТ та публікують тези доповідей. Звітування щодо  наукової діяльності здобувачів відбувається двічі на рік. – участь здобувачів у виконанні науково-дослідних робіт кафедри;

– підготовка наукових публікацій, повідомлень з актуальних питань галузі водного транспорту, виступи на засіданнях гуртка, наукових семінарах, конференціях та ін.;

– участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних  наукових конкурсах здобувачів, олімпіадах тощо;

– участь в науково-практичних заходах: конференціях, семінарах, форумах, круглих столах та ін.

 

Кафедра вищої та прикладної математики

 

Математичне моделювання в транспортній інфраструктурі Кліндухова Валентина Миколаївна, канд. пед. наук, доц., доцент кафедри Виявлення та залучення обдарованої молоді до наукової діяльності, поглиблене вивчення здобувачами математичних наук, зокрема, у контексті галузевого застосування, набуття навичок науково-дослідної роботи та застосування отриманих знань на практиці, обговорення актуальних проблем відповідної галузі наук, розширення загального і професійного світогляду. сприяння в підготовці кваліфікованих кадрів з відповідної спеціалізації;

– організація науково-дослідної роботи здобувачів

– створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу здобувачів;

– залучення здобувачів до участі в наукових конференціях, семінарах, форумах, конкурсах та інших науково-дослідних і просвітницьких заходах;

– сприяння участі здобувачів у міжнародних проектах, програмах навчання і стажування за кордоном;

– апробація результатів науково-дослідної роботи здобувачів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях;

– налагодження зв’язків з іншими  науковими організаціями здобувачів, об’єднаннями, установами на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях.

 

Члени  наукового гуртка здобувачів «Математичне моделювання в транспортній інфраструктурі» регулярно приймають участь у щорічних математичних олімпіадах ДУІТ, що проводяться співробітниками кафедри ВПМ; вистають із доповідями та подають до друку тези доповідей у рамках роботи щорічної Науково-практичної конференції ДУІТ, а також інших конференцій. Кількісні показники відповідної діяльності подаються двічі на рік.

 

участь здобувачів у виконанні науково-дослідних робіт кафедри;

– виконання завдань дослідницького характеру під час проходження навчальної практики;

– підготовка наукових публікацій, повідомлень з актуальних питань відповідної галузі, виступи на засіданнях гуртка, наукових семінарах, конференціях та ін.;

– участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних  наукових конкурсах здобувачів, олімпіадах тощо;

– участь в науково-технічних заходах: конференціях, семінарах, форумах, круглих столах та ін.

 

 

PHD Підготовка

Найважливішою складовою частиною, що визначає роль інституту як кузні кадрів для морського флоту є наука, її зв’язок з практичним вирішенням науково-технічних задач. Особливе значення для наукових досліджень мають наукові кадри вищої кваліфікації, підготовка яких здійснюється  на третьому (освітньо-науковому) рівні “доктор філософії” (PhD)  в КІВТ ДУІТ. Ступінь доктора філософії (PhD) присуджуються радою в результаті успішного виконання здобувачем відповідної освітньо-наукової програми та за результатами публічного захисту наукових досягнень у формі дисертації.

Перелік та зразки документів, необхідних для вступу на третій (освітньо-науковий рівень) для здобуття наукового ступеня доктора філоcофії (PhD):

  1. Заява вступника
  2. Особовий листок обліку кадрів
  3. Фотокартка 3Х4 3 шт
  4. Копія диплома про вищу освіту ОС «магістр» («спеціаліст) та копія додатку до нього
  5. Ксерокопія паспорту та ідентифікаційного коду
  6. Згода на збір та обробку персональних даних
  7. Витяг з протоколу засідання вченої ради інституту про рекомендацію на третій (освітно-науковий) рівень доктора філософії (подають тільки випускники поточного року, що рекомендовані вченими радами інститутів до вступу; всі інші абітурієнти не подають по цій позиції нічого)
  8. Науковий текст (реферат, дослідницька пропозиція, проект, патент) з обраної спеціальності з візою завідувача кафедри та письмовим висновком потенціального наукового керівника (за наявності)
  9. Список опублікованих наукових праць і винаходів за напрямком дослідження (за наявності), завірений завідувачем кафедри за місцем підготовки
  10. Міжнародний сертифікат з іноземної мови, який засвідчує рівні С1 – С2 (за наявності).

Під час подання заяви вступник пред’являє особисто оригінали:

  1. Документ, що посвідчує особу та громадянство
  2. Документ державного зразка (оригінал) про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.

 Правила прийому на третій (освітньо-науковий) рівень “доктор філософії”
Державного університету інфраструктури та технологій

Правила прийому розроблені відділом аспірантури Державного університету інфраструктури та технологій відповідно до Закону України «Про вищу освіту України» від 01.07.2014 № 1556-VII, до Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах), затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 23 березня 2016 року № 261, наказів МОН України від 06.09.2017 р. № 189-л, від 15.05.2018 р. № 666-л, від 12.07.2019 № 942-л, наказу МОН України № 1274 від 15.10.2020р. «Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.12.2020 за № 1225/35508.

Правила прийому до аспірантури для здобуття третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (наукового ступеня доктора філософії) у Державному університеті інфраструктури та технологій (.pdf)

На навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні “докторі філософії” на конкурсній основі приймаються особи, які здобули вищу освіту ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста).

Підготовка на освітньо-науковому рівні “доктор філософії” в ДУІТ здійснюється за рахунок:

  • коштів державного бюджету (за державним замовленням) – очна (денна, вечірня) форма навчання;
  • коштів юридичних чи фізичних осіб (на умовах контракту) – очна (денна, вечірня) або заочна форма навчання.

Підготовка іноземних громадян та осіб без громадянства здійснюється на підставі:

  • міжнародних договорів України та/або міжнародних програм обміну чи мобільності;
  • на підставі договорів, укладених між університетом та вищими навчальними закладами (науковими установами) інших країн, щодо обміну вченими чи академічної мобільності;
  • за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб (на умовах контракту).

Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у ДУІТ

Положення про педагогічну практику здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у Державному університеті інфраструктури та технологій

Положення про порядок видачі диплома доктора філософії та додатку до нього європейського зразка у ДУІТ

Вибіркові дисципліни освітньо-наукової програми «Річковий та морський транспорт»:

Перелік вибіркових дисциплін

Анотації вибіркових дисциплін

Відгуки стейкхолдерів

В Інституті в 2020-2021 році було захищено наступні дисертації за спеціальностями 271 «Річковий та морський транспорт»,  05.05.03 «Двигуни та енергетичні установки», 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту», 275 “Транспортні технології”:

Волянська Яна Богданівна

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему «Методологія підвищення ефективності експлуатації електрорушійних комплексів багатоцільових автономних плавальних апаратів».

Спеціальність 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту».

Дакі Олена Анатоліївна

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему«Теоретичні основи автоматизації контролю технічного стану радіонавігаційних комплексів засобів водного транспорту».

Спеціальність 05.22.20  «Експлуатація та ремонт засобів транспорту»

Кириченко Ганна Іванівна

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему «Методологія підвищення ефективності експлуатації засобів транспорту шляхом вдосконалення науково-обґрунтованої стратегії управління технологічними процесами».

Спеціальність 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту».

Кулагін Дмитро Олександрович

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему: «Методологія підвищення енергоефективності дизель-генераторних енергетичних установок засобів транспорту».

Спеціальність 05.05.03 «Двигуни та енергетичні установки»

Cандлер Альберт Кирилович

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему «Метод підвищення ефективності діагностування технічного стану суднових газотурбінних установок на основі волоконно-оптичних технологій».

Спеціальність 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту».

Cлободянюк Максим Едуардович

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему«Розвиток теоретичних основ підвищення ефективності експлуатації засобів транспорту в складних виробничих системах».

Спеціальність 05.22.20 «Есплуатація та ремонт засобів транспорту»

Залож Віталій Іванович

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему «Підвищення ефективності контролю технічного стану транспортних дизелів шляхом використання методу аналітичної синхронізації даних моніторінгу».

Спеціальність 05.22.20  «Експлуатація та ремонт засобів транспорту»

Коломієць Оксана Михайлівна

Дисертація на здобуття наукового ступеня  доктора філософії на тему «Моделі та методи автоматизації контролю технічного стану засобів водного транспорту у різноманітних умовах експлуатації».

Спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт»

Мельник Ольга Володимирівна

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему «Метод підвищення ефективності експлуатації засобів водного транспорту шляхом удосконалення системи бункерування».

Спеціальність 05.22.20  «Експлуатація та ремонт засобів транспорту»

Найдьонов Андрій Ігорович

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему «Метод оптимізації системних властивостей засобів річкового транспорту в умовах експлуатації за допомогою гомогенізації дизельного палива».

Спеціальність 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту».

Чередник Володимир Миколайович

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандадата технічних наук на тему «Підвищення ефективності експлуатації днопоглиблювального флоту в особливих умовах шляхом використання ерліфтної установки з шнековим інтенсифікатором».

Спеціальність 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту»

Штрибець Віталій Валерійович

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему «Методи та моделі підвищення достовірності диагностичного контролю двигунів засобів водного транспорту».

Спеціальність 05.22.20  «Експлуатація та ремонт засобів транспорту»

Алєйніков Михайло Владиславович

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії на тему «Моделі і методи ефективного судноводіння з використанням інструментального методу навігації на річці Дніпро».

Спеціальність 271 «РІчковий та морський транспорт»

Алейніков Владислав Михайлович

Дисертація на здобуття наукового ступеня «доктор філософії (PhD)». Тема: «Підвищення ефективності експлуатації водного транспорту шляхом використання деталізованого масиву глибин в річкових електронно-картографічних системах». Спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт».

Бойко Світлана Олексіївна

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) на тему: «Моделі таметоди прогнозування довговічності обладнання засобів річкового та морського транспорту в умовах експлуатації за технічним станом».

Спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт».

Зазірний Андрій Андрійович 

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) на тему «Методи формалізації процесу управління судном для підвищення ефективності функціонування суднових ергатичних систем зі зміною структурою».

Спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт».

Пліта Леонід Ленідович

Дисертація  на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) на тему: «Моделі та методи підвищення безпеки судноводіння на основи локальної радіонавігаційної системи з гнучкою структурою».

Спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт».

Трофименко Анастасія Олегівна

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) на тему «Методи і моделі синтезу малогабаритної контрольно-діагностичної апаратури для технічного обслуговування засобів водного транспорту».

Спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт».

Чернявська Тетяна Василівна

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) на тему «Метод підвищення ресурсу роботи устаткування річкового та морського транспорту за рахунок використання модифікованих захисних антикорозійних покриттів».

Спеціальність 275 «Транспортні технології».

Шевченко Антон Петрович

Дисертація  на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) на тему «Моделі та методи прогнозування технічного стану засобів водного транспорту на основі м’яких обчислень».

Спеціальність 271 «Річковий та морський транспорт».

 

Спеціалізовані вчені ради

В Київському інституті водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного функціонує спеціалізована вчена рада Д 26.110.01 (Наказ МОН України № 387 від 04 березня 2020 року), якій надано право проводити захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора технічних наук за спеціальностями:

  • 05.05.03 «Двигуни та енергетичні установки»;
  • 05.22.20 «Експлуатація та ремонт засобів транспорту».

Головою Вченої Ради є доктор технічних наук, професор, Олена Миколаївна Тимощук

Захист дисертацій на здобуття наукового ступеню доктора філософії відбувається на разових спеціалізованих вчених радах ДУІТ за спеціальністю 271. “Річковий та морський транспорт”

Конференції, семінари, круглі столи

В Київському інституті водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного щороку проходить наступні конференції:

Міжнародна науково-практична конференція «Дніпровські читання-2020»

Учасниками конференцій є здобувачі, викладачі, фахівці, науковці, експерти.

Наукові видання

Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Конашевича-Сагайдачного публікує у власному видавництві Збірник наукових праць ДУІТ “Водний транспорт”. У збірнику публікуються матеріали, що відображають наукову й методичну роботу викладачів і аспірантів Державного університету інфраструктури та технологій, фахівців підприємств і організацій водного транспорту. Більшість публікацій присвячена проблемам галузі експлуатації засобів водного транспорту, зокрема, розглядаються питання інфраструктури, технологій та організації транспортних процесів, впровадження сучасних технологій, математичного моделювання, екологічної безпеки, економічних аспектів діяльності річкового та морського транспорту й якісної підготовки фахівців з даного напрямку. Збірник має чотири тематичні розділи:

  • «Судноводіння та енергетика суден»
  • «Методика навчання»
  • «Інформаційні технології»
  • «Екологічна безпека».

Збірник входить до міжнародних наукометричних баз: Index Copernicus (ICV 2017-54.76) та eLIBRARY.

Також збірник включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б», спеціальності 271 “Річковий та морський транспорт” та 275 “Транспортні технології (за видами транспорту)”), у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата з технічних наук (Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 № 1643).

 

 

 

Новини та корисні посилання

Наукова, освітня та організаційна  діяльність КІВТ представлена на наших сторінках у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/kivt.duit

https://www.facebook.com/profile.php?id=100065117506397

https://t.me/kivt_duit

https://www.instagram.com/p/CPGyVQ0NyBN/?utm_medium=copy_link

Опубліковано:
Науково-педагогічні працівники Киїського інституту водного транпсрту беруть участь онлайн-курсі “Цифрові...
Опубліковано:
Шановні викладачі! Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти запрошує...
Опубліковано:
Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету...
Опубліковано:
Шановні науковці! Пропонуємо вашій увазі  перелік липневих вебінарів серії  «Clarivate...
Опубліковано:
з 7 по 11 червня чекаємо вас та ваших колег...
Контакти

Державний університет інфраструктури та технологій,

Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного,

адреса: м. Київ, вул. Кирилівська, 9,

e-mail: [email protected]

Написати листа