Національна мобільність викладачів кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін

Війна змінила наше життя, внесла деякі корективи у нашу роботу. Але не дивлячись на всі події, ми продовжуємо навчальний процес зі студентами і поглиблюємо свої практичні навички у психологічній діяльності.

30.03.2022 р. для магістрів денної і заочної форми навчання спеціальності 053 «Психологія» Хмельницького національного університету, була організована відкрита лекція в рамках дисципліни «Основи сугестології» із запрошеним фахівцем-практиком, доктором психологічних наук, доцентом кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін Державного університету інфраструктури та технологій (м. Київ) Романом Попелюшко.

Студентів Роман Попелюшко ознайомив з темою: «Що таке гіпноз і як він діє на нас». Основним завданням даної зустрічі було ознайомити студентів з психотехнологіями, які використовуються в сугестології, та вміти їх використовувати на практиці; стимулювати прагнення студентів до розвитку сугестивних здібностей, та адаптувати їх до умов значних змін у суспільному житті.

Всі ці навички допоможуть розвинути власний професійний потенціал та забезпечити самовдосконалення свідомості й особистості майбутніх психологів.

Зустріч пройшла в цілковитій зацікавленості та бажанні студентів більш глибше вивчити дану тему. Присутні студенти поділились власними враженнями про ефективність використання даного методу сугестології психологами-практиками в такий нелегкий час, коли основними запитами від населення є тривога, страх та паніка.