“Україна – єдина!” Як в КІВТ відзначають День Єднання

З нагоди святкування державного свята Дня Єднання,з метою залучення уваги до зміцнення єдності українців та підтримку всіх демократичних миролюбних сил у світі, для консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, єдності та захисту незалежності України здобувачі вищої освіти Київського інсититуту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного на чолі з кураторами провели патріотичну виховну годину на тему: «ТІЛЬКИ В ЄДНОСТІ НАША СИЛА».

Основний лейтмотивом нашої виховної години стало гасло «Україна – єдина! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання єдиної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Ми віримо у наше світле майбутнє і сприятимемо розвитку та процвітанню улюбленої країни!” На конкурс були подані роботи здобувачів:

• студент 4 курсу група 1815 ФСВ Степанюк Володимир (Куратор Бойко А.Д.),
  • студент 4 курсу група 1816 ФСВ Васильєв Антон (Куратор Бойко А.Д.),
  • студент 3-го курсу група ЕСЕУ-1917 факультет ЕТС ВТ Рогожкін Максим (куратор Кукалець Л.М.),
  • студентка 1-го курсу групи ПП 21116 Пікуль Софія (куратор Павленко М.С.),
  • магістр УРВТ ФСВ Алакбаров Хаял (куратор Лерніченко К.В.)

Далі буде….