Вступаємо на психологію! Профорієнтаційна зустріч зі випускниками с. Білогородка (Київська обл.)

В рамках профорієнтаційної компанії Київського інституту водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного 5 травня 2022 року  відбулась зустріч з випускниками закладів загальної середньої освіти селища Білогородка Київської області.

Під час зустрічі з майбутніми випускниками кафедрою психології та соціально-гуманітарних дисциплін було презентовано дві освітні програми: «Практична психологія» та «Психологія бізнесу», надано інформацію про умови вступу, матеріально-технічну базу закладу та перелік посад, які можуть обіймати випускники даних освітніх програм.

Унікальністю освітньої програми «Психологія бізнесу» для випускників є те, що вона здійснює фундаментальну підготовку висококваліфікованих, фахівців, здатних вирішувати комплексні завдання в сферах психологічного супроводу особистості, які професійно володіють методами роботи з людьми, трудовими колективами, мають глибинні знання в області психологічних механізмів функціонування, управління різного типу організаційних структур у відповідності з аспектами інтеграції до європейського освітнього простору. Формує готовність до психологічного супроводу фахівців у різних сферах бізнесу.

Унікальністю освітньої програми «Практична психологія» для випускників є забезпечення фундаментальної підготовки висококваліфікованих, конкурентноспроможних фахівців, здатних вирішувати комплексні завдання в сферах психологічного супроводу особистості. Забезпечення формування компетентностей, які є важливими для професійної реалізації психолога під час глобальної суспільної потреби у очній та дистанційній психологічній підтримці громадян у різних сферах життєдіяльності.

ст. викл. Павленко М.С