Новорічне привітання від директора КІВТ Олени Тимощук

Шановні студенти, колеги, друзі! ! Щиро вітаю всіх з Новим роком!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, радість та злагоду, а наступний рік буде щедрим на натхнення, яскраві успіхи та перемоги! Бажаю в новому році щоб збулося все те, що ви побажали. Всі цілі були досягнуті, а плани перевиконані. Все погане і неприємне залишилося в році, що минає. Бажаю в новому році відчути нові емоції, дізнатися і побачити багато нового, зустріти нових людей, щоб Новий рік приніс в кожен будинок багато посмішок, багато сміху, виконання всіх бажань, матеріального достатку і стабільності скрізь і в усьому! Доброго здоров’я, особистого щастя, здійснення найзаповітніших мрій, сімейного затишку та добробуту!

З повагою, директорка Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій, професор Олена Тимощук.