Випускники ОПП «Практична психологія» та «Психологія бізнесу» успішно склали атестаційний іспит!

Вітаємо цьогорічне сучасне поповнення спільноти психологів України, які в умовах військового стану щодня затребувані в усіх напрямках суспільного життя країни.

20 червня відбувся комплексний атестаційний іспит, який успішно склали студенти скороченої заочної форми навчання спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійних програм «Практична психологія» та «Психологія бізнесу» факультету судноводіння Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій.

Унікальністю освітньої програми «Практична психологія» для випускників є забезпечення фундаментальної підготовки висококваліфікованих, конкурентноспроможних фахівців, здатних вирішувати комплексні завдання в сферах психологічного супроводу особистості під час глобальної суспільної потреби у очній та дистанційній психологічній підтримці громадян у різних сферах життєдіяльності. Випускники освітньої програми «Психологія бізнесу» здатні вирішувати комплексні завдання в сферах психологічного супроводу особистості, професійно володіють методами роботи з людьми, трудовими колективами, мають глибинні знання в області управління різного типу організаційних структур, можуть здійснювати психологічній супровід фахівців у різних сферах бізнесу.

Екзаменаційна комісія на чолі з головою – доктором психологічних наук, професором, професором кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Комар Т.В та членами комісії: доктором філософських наук, професором, членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України, тимчасово виконуючим обов’язки завідувача кафедрою психології та соціально-гуманітарних дисциплін ДУІТ Сулімою Є.М., доктором психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін ДУІТ Попелюшко Р.П., доктором психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри психології та соціально-гуманітарних дисциплін ДУІТ Волошиною В.В вітає здобувачів вищої освіти з опануванням омріяного фаху та бажає щасливої долі, мирного життя і успішного професійного шляху!

Чекаємо Вас для продовження навчання в нашій магістратурі!

ст.викладач кафедри П та СГД

Павленко М.С