Україна-Нідерланди: міжнародне співробітництво триває!

Київський інститут водного транспорту ДУІТ проводить активне міжнародне співробітництво, що реалізується  у спільних проектах із європейськими компаніями. Однією із актуальних програм є міжнародний проект  «Train-the-trainer program on Inland Navigation».

kivt_duit_nestra1

2 вересня у Київському інституті водного транспорту ДУІТ в рамках міжнародного проекту між Україною та Нідерландами «Train-the-trainer program on Inland Navigation» за підтримки компанії “STC-Nestra” (Нідерланди) відбулась чергова зустріч робочих груп фахівців-викладачів обох країн.

На зустрічі обговорювались питання:

• формування освітніх програм у відповідності до міжнародних стандартів підготовки фахівців внутрішнього водного транспорту «ES-QIN»

kivt-duit-nestra3

• подальшої розробки сумісного курсу підготовки

kivt-duit-nestra4

• зближення нормативних документів у галузі внутрішнього водного транспорту України та Європейського Союзуkivt-duit-nestra5

Учасники зустрічі окреслили ряд завдань, які підлягатимуть виконанню у найближчий термін, та намітили питання, які будуть винесені на наступну зустріч