ПИШАЙМОСЯ НАШИМИ!

ПИШАЙМОСЯ НАШИМИ!
Опубліковано:
Випускник факультету судноводіння Федір Лунін та інші військові українські моряки в місті Балтимор, штат Меріленд, США, пройшли навчання з управління та експлуатації катерів типу Island.
Navchannya_USA
22 жовтня у місті Балтимор, США, урочисто було проведено випуск 5-го екіпажу патрульних катерів типу “Айленд”. Курс допідготовки, під керівництвом іноземних інструкторів, тривав 6 тижнів і був проведений на верфі Берегової охорони США. З української сторони церемонію очолила Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Оксана Маркарова. Американську сторону представляв заступник помічника командувача Берегової охорони США Джеймс Найт.
В церемонії випуску взяли участь Аташе з питань оборони при Посольстві України в США генерал-майор Борис Кременецький та військово-морський аташе при Посольстві України в США капітан 1 рангу Сергій Федорчук. Вітала випускників і українська діаспора. Кращих випускників курсу було заохочено цінними подарунками та грамотами.
Відповідно до програми, українські військові моряки під керівництвом іноземних інструкторів відпрацювали вправи з боротьби за живучість корабля під час умовного виникнення пожежі класу BRAVO, що означає займання горючих речовин.Navchannya_USA
Вітаємо Федора та екіпаж катеру з проходженням навчання та бажаємо успіхів у подальшій службі на одному з катерів вже в Україні.
Зазначаємо, що така щільна співпраця з нашими західними партнерами та мовна практика в подальшому допомагатиме українським морякам взаємодіяти з флотами країн-членів та партнерів НАТО.
Поділитися новиною в соціальних мережах:
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Написати листа