«Актуальні проблеми теоретичної та консультативної психології» – наукова активність студентів спеціальності “Психологія”

Студенти та викладачів Державного університету інфраструктури і технологій взяли участь у V Міжнародній  інтернет-конференції «Актуальні проблеми теоретичної та консультативної психології», яка відбулася   на базі кафедри теоретичної та консультативної психології факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

У конференції взяли участь представники більше 20 вітчизняних університетів, викладачі вищих закладів освіти Індії та Казахстану.

Завдячуючи інтернет-технологіям у конференції мали можливість взяти участь понад 250 осіб.