Ласкаво просимо на престижні спеціальності! День відкритих дверей у КІВТ

Абітурієнт обирає не просто місце, де він проведе найближчі чотири роки, але свою майбутню професію та подальший шлях у житті. Як тут не впадати в сумнів?

27 лютого 2021 року у Київському інституті водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій пройшов День відкритих дверей для вступників та їх батьків.

Із метою надання професійної консультації майбутнім студентам, керівництво Київського інституту водного транспорту організувало День відкритих дверей, щоб проінформувати загал про свої освітні програми.

На питання майбутніх студентів відповідали директор КІВТ, доктор технічних наук, професор, Тимощук Олена Миколаївна, заступник відповідального секретаря приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент кафедри судноводіння та керування судном Ганношина Ірина Миколаіївна, президент Всеукраїнської асоціації крюїнгових компаній, кандидат економічних наук, доцент Нікітін Павло Володимирович, декани факультетів, завідувачі кафедр, студенти та викладачі інституту.

den-vidkrityh-dvereyВідвідувачі, що планують пов’язати своє життя із водним транспортом, дізналися про знання та компетенції, які можна буде отримати під час навчання на спеціальностях «Навігація та управління морськими суднами», «Судноводіння на суднах внутрішнього та змішаного плавання», «Управління судновими технічними системами і комплексами», «Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики», «Екологія на водному транспорті». Також їм були відкриті всі переваги та перспективи кар’єри офіцера флоту.

Потенційним абітурієнтам також був представлені спеціальності більш широкого профілю – «Практична психологія», «Психологія бізнесу», «Екологія»,  «Робототехніка та комп’ютеризовані системи управління», «Моделювання та оптимізація транспортних систем».

Бажаючі мали змогу ознайомитись з можливостями отримання вищої освіти в університеті. Для гостей було проведено екскурсію університетом та навчальними аудиторіями. Сподіваємося, що ця зустріч була плідною і сьогоднішні абітурієнти стануть майбутніми студентами Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного!