День відкритих дверей ДУІТ – обираємо професію з юних років!

Двері Київського інституту водного транспорту завжди відкрити для активної завзятої молоді, яка вже з самих юних років визначилася із вибором своєї професії . І нашим обов’язком є допомога молодим ентузіастам  в пошуку шляхів для реалізації. Теплого травневого дня до наших стін на Кирилівську, 9 завітали учні Черкаського клубу юних моряків – школи, де з раннього віку навчають морській справі – використанню приладів, вивченню навігаційних карт, управлінню вітрильними шлюпками та багатьом іншим цікавим речам.  І не дивно, що в них виникає бажання продовжити оволодіння професією у вищому навчальному закладі!Den_vidkritih_dverey_klub_yunih-Moryakiv

Адміністрація та викладацький склад КІВТ ДУІТ спланували для наших гостей змістовну програму, яка включала лекції, презентації, відвідування спеціалізованих аудиторій, тест-драйв на капітанському місту, прогулянку містом, а також такі приємні моменти, як «кава-брейк» та подарунки-сувеніри.

Офіційна частина являла собою зустріч із адміністрацією та провідними викладачами випускових кафедр. Потенційні абітурієнти багато дізналися про напрямки підготовки факультетів судноводіння та факультетів експлуатації технічних систем на водному транспорті, змогли поставити питання викладачам та голові приймальної комісії. Адже професії моряка та річника є, хоч і складними, проте престижними та перспективними, і наші викладачі познайомили абітурієнтів із багатьма нюансами – починаючи від переліку навчальних дисциплін, закінчуючи співробітництвом із крюїнговими компаніями світового рівня.Den_vidkritih_dverey_klub_yunih-Moryakiv3

Другим змістовним блоком профорієнтаційної роботи КІВТ ДУІТ було знайомство юних моряків із спеціалізованими аудиторіями. Хлопці змогли познайомитися із спеціалізованими тренажерами, на яких майбутні моряки змогли б практично застосовувати та закріплювати здобуті в аудиторії знання.

Цікавим та інформативним біло відвідування кафедри іноземних мов за професійним спрямуванням та гуманітарних дисциплін. Колектив кафедри бачить свою задачу навчити майбутніх моряків професійній англійській мові та гнучким навичкам «soft skills». Адже знання професійної «морської» англійської в подальшому дасть можливість успішно працевлаштуватися  та зробити кар’єру на міжнародному судні. А високий рівень комунікативних навичків, наявність критичного мислення  та чітко визначені ціннісні орієнтації зможуть визначити успішний розвиток випускників  як фахівців та особистостей. Свою  стратегію кафедра презентувала у форматі навчального фільму, де висвітлювалася практика нинішніх студентів на суднах. Гості побачили не лише клопітку працю, але і цікаве дозвілля кадетів-практикантів – спілкування із командою, team building розваги, подорожі та відвідування історичних місць. І зрозуміли, що професія моряка може бути не лише престижною, але і цікавою! Приємним бонусом для потенційних абітурієнтів стали сувеніри, які їм вручило керівництво кафедри.

Den_vidkritih_dverey_klub_yunih-Moryakiv5Після невеликої перерви у форматі «кава-брейк» наші гості відправилися до гуртожитку КІВТ ДУІТ на вул.. Оленівську, 25. І там їх чекав ще один приємний сюрприз – справжній капітанський місток, на якому можна управляти судном! Всі хлопці по черзі стали за штурвал тренажера, який являв собою модель капітанської рубки, і керували судном в режимі «яхта». Ось і здобули перший морських досвід!

Den_vidkritih_dverey_klub_yunih-Moryakiv6Після завершення такої інформативно та емоційно насиченої програми, учні із Клубу Юних Моряків ніяким чином не втомилися, адже моряки мають бути завжди стійкими та загартованими! І відправилися знайомитися із нашою столицею – славним містом Києвом, де квітнуть травневі каштани.

Адміністрація Київського інституту водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного дякує Клубу юних моряків за цікавий та плідний візит, і сподівається в майбутньому побачити всіх екскурсантів в лавах абітурієнтів!

P.S. Зазначимо, що поряд із учнями Черкаського Клубу Юних Моряків, нашими гостями стали також київські абітурієнти. Хлопці були не менше захоплені програмою заходу і всерйоз зацікавилися професією моряка, хоча для себе спочатку планували візити просто як ознайомлення із закладом. Бажаємо вам успіху і чекаємо на вступ до наших стін!