В КІВТ було проведено інформаційно-консультивну зустріч із питань підвищення кваліфікації

У Державному університеті інфраструктури та технологій багато можливостей для підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників. Згідно з Положенням про підвищення кваліфікації, загальний обсяг підвищення кваліфікації НПП упродовж п’яти років не може бути менший, ніж шість кредитів ЄКТС або 180 годин. Щоб підвищення кваліфікації було ефективне, найкраще вдосконалювати навички почергово, щороку планувати індивідуальне навчання, накопичуючи години/кредити з підвищення кваліфікації.

pidvishennya-Kvalificacii
Для того щоб бути конкурентоспроможними, викладачі повинні постійно розвиватися, цікавитися, що є нового на ринку в межах певної галузі знань, пропонувати абітурієнтам нові спеціальності і нові освітні програми. Зрештою, це прописано у вимогах Національної агенції забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Світ швидко змінюється, тож і технології, і змістові складові, і нормативна база мусять цьому відповідати.
Так, сьогодні, 2 лютого 2022 року, під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи Юрієм Дудником та навчально-методичним відділом на чолі з начальником Лідією Данилко було організовано і проведено Інформаційно -консультативну зустріч із завідувачами кафедр КІВТ та ДІФТ з питань підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Дякуємо за вичерпну інформацію і змістовні відповіді на запитання.