Дніпровські читання-2021 – нове слово у розвитку галузі водного транспорту

23 грудня 2021 року у Київському інституті водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій відбулась традиційна міжнародна науково-практична конференція «Дніпровські читання-2021».

Основне завдання конференції – надання можливості обмінятися досвідом і обговорити наукові проблеми та прикладні пропозиції фахівців щодо розвитку водного транспорту України та світу.

З вітальним словом учасникам конференції виступили Тимощук Олена Миколаївна, д.т.н., професор, директор Київського інститута водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, Сьомін Олексій Анатолійович, к.т.н., декан факультету експлуатації технічних систем на водному транспорті Державного університету інфраструктури та технологій , Чимшир Валентин Іванович, д. т. н, директор Дунайського інституту Національного університету «Одеської морської академії» та Калініченко Євгеній Володимирович, к.т.н., доцент, завідувач кафедри навігації і керування суден Одеського національного морського університету.

Цього року у конференції взяли участь  учасники з 5 країн світу (Угорщина, Китай, Алжир, Азербайджан, Україна).

З доповідями на пленарному засіданні виступили:

Старікова Олена Володимирівна, начальник відділу річкового транспорту управління морського та річкового транспорту Міністерства інфраструктури України на тему «Введення в дію закону «Про внутрішній водний транспорт України» та підзаконних актів, що стосуються судноплавства по ВВШ та підготовки фахівців».

Суворов Петро Семенович, д.т.н., професор, головний інженер Дунайської комісії (Угорщина, м. Будапешт) на тему «Деякі аспекти енергетичного переходу у європейському внутрішньому судноплавстві».

Бондаренко Олександр Валентинович, к.т.н., професор Шаньдунського науково-технічного університету (Китай, м. Ціндао) на тему «Визначення тягових зусиль та мінімальної кількості буксирів для забезпечення рейдового перевантаження вантажів на судна класу «Capesize»».

Майборода Олександр Миколайович, д.т.н., професор, завідувач кафедри судноводіння та керування судном Державного університету інфраструктури та технологій на тему «Моделирование ходовой посадки быстроходных судов в опытовом бассейне».

Проведення міжнародної науково-практичної конференції  стало доброю традицією і ми запрошуємо наступного року прийняти участь в міжнародній науково-практичній конференції «Дніпровські читання-2022».

З повагою та найкращими побажаннями в Новому році! До нових зустрічей!