Кафедра ПСГД готує фахівців трьох рівнів вищої освіти, а саме:
перший (бакалаврський):
освітньо-професійна програма «Практична психологія»
Освітньо-професійна програма «Практична психологія» підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 053 Психологія галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки розроблена кафедрою психології та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного. Програма впроваджується відповідно до стандарту вищої освіти за відповідним рівнем вищої освіти з названої спеціальності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 565 від 24.04.2019 р., та змін до стандарту, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 1583 від 29.12.2023 р.
Програма розроблена відповідно до місії та стратегії університету, спрямована на формування у бакалаврів основних компетенцій психолога, здатного до надання кваліфікованої психологічної допомоги фізичним особам, організаціям, окремим групам населення, самостійної роботи, набуття додаткових кваліфікацій. Метою навчання є підготовка конкурентоспроможного фахівця в галузі психології, що володіє необхідними компетентностями для ефективної реалізації основних видів професійної діяльності психолога (психодіагностичної, психокорекційної, психоконсультативної, просвітницько-профілактичної) в різних сферах життєдіяльності з врахуванням потреб і запитів сучасного ринку праці регіонального та загальнодержавного масштабу. Акцент в освітній програмі зроблено на практичному аспекті професійної діяльності, набутті відповідних компетентностей та програмних результатів фахівцями, що зумовлює її унікальність. Набуті компетентності та програмні результати навчання забезпечують випускникам можливість працевлаштування у державних та приватних закладах і установах, пов’язаних з наданням психологічної допомоги, а також продовження навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.
перший (бакалаврський):
освітньо-професійна програма «Готельно-ресторанний бізнес»
Освітньо-професйна програма “Рекламно-туристичний бізнес” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти передбачає підготовку кваліфікованих фахівців з готельно-ресторанного бізнесу, які мають загальні та спеціальні компетентності для організації ефективної сервісної та виробничої діяльності суб’єктів готельного і ресторанного бізнесу, здатні формувати ефективні управлінські рішення щодо швидкої адаптації у перманентному бізнес-середовищі, вирішувати складні завдання та проблеми галузі, що характеризуються комплексністю та невизначеністю умов та вимог. Програма формує фундаментальні знання та професійні навички з унікальною спрямованістю здійснювати ефективну сервісну діяльність в готельному та ресторанному бізнесі.
другий (магістерський):
освітньо-професійна програма «Практична психологія»
Освітньо-професійна програма «Практична психологія» підготовки здобувачів вищої освіти на другому (магістерському) рівні за спеціальністю 053 Психологія галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки розроблена кафедрою психології та соціально-гуманітарних дисциплін Київського інституту водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.
Метою освітньо-професійної програми є підготовка здобувачів вищої освіти до самостійної професійної діяльності, що вимагає поглибленої фундаментальної підготовки до майбутньої наукової, педагогічної, професійної діяльності; формування конкурентоспроможного фахівця, здатного вирішувати комплексні завдання в різних галузях та сферах життєдіяльності людини, спираючись на відповідні компетентності інноваційного характеру. Програма орієнтована на формування та розвиток професійної компетентності для здійснення викладацької, дослідницької та практичної діяльності у галузі психології; навчання рішенню комплексних, складних і спеціальних завдань в системі освіти, адміністративного обслуговування, охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, робота у суспільних і громадських, науково-дослідних і інших організаціях, які здійснюють психологічну допомогу.
другий (магістерський):
освітньо-професійна програма «Готельно-ресторанний бізнес»
Освітньо-професійна програма «Готельно-ресторанний бізнес» повною мірою орієнтована на актуальні потреби сфери гостинності та на забезпечення потреб економіки та суспільства.
Програма включає теоретичні та практичні аспекти, надаючи здобувачам необхідні знання, навички та досвід для успішної адаптації та включення у процеси цієї динамічної та швидкозмінної галузі та розрахована на розвиток креативного та інноваційного мислення здобувачів, сприяючи їхній готовності до вирішення викликів, що виникають у галузі готельно-ресторанного бізнесу. Кар’єрна підтримка та партнерські зв’язки з індустрією допомагають випускникам успішно залучатися до професійного середовища, забезпечуючи сталість їхнього професійного зростання. Такий підхід дозволяє реалізувати свій потенціал у сфері гостинності та туризму.
- ОПП_Готельно-ресторанний бізнес
- Рецензія на ОПП Готельно-ресторанний бізнес
- Анотація_магістри_ГРБ_09.06.2024
- Каталог_магістри_ГРБ_09.06.2024
- Методичні вказівки до виконання кваліфікаційних робіт
- Методичні рекомендації до сам.роботи ІВта АП_ГРБ
- РП НД КДуГРБ_Лерніченко К
- РП НД ПДвСГ_Лерніченко К
- РП НД ІТвТР_Лерніченко К
- РП НД Переддипломна Практика_Кучерук Г
- РП НД ПКІМ_Діденко М
- РП НД РКвГРБ_Прищенко С
- РП НД СРТП_Бойко С
- РП НД Фахове стажування_Скляренко І
- РП НД МПтаДвГРБ_Скляренко І
- РП НД ЦЗ_Тимошенко П
- РП НД БЛтаОНС_Бойко А
- РП НД МтаОНД_Ванда Н
- Силабус НД МСЯОЗГРБ_Кучерук Г
- Силабус НД СМвГРБ_Ремзіна Н
- Силабус НД СТвГРБ_Скляренко І
- Силабус НД HR МГР_Скляренко І
- Силабус НД ГтаККОвСП_Пусєва М
- Силабус НД ІВтаАП_Скляренко І
- Бойко С_Конспект лекцій_СРТП
- Скляренко І_Конспект лекцій ІВтаАП
- Ремзіна Н_Конспект лекцій_СМвГРБ
- Пусева М_Конспект лекцій_ГтаККОуСП
- Прищенко С_Конспект лекцій_РКвГРБ
- Ванда К_Конспект лекцій_МтаОНД
- Довідка про підвищення кваліфікації викладачів
- Довідка про проходження стажування_БРК Зверобой
- Довідка про проходження стажування_Готель Зверобой
- Довідка про проходження стажування_Ресторація Веприк
- Довідка про проходження стажування_ТОВ УкрХотелІнвест компанія
- Довідка про консультування закладу готельного обслуговування
доктор філософії:
освітньо-наукова програма «Психологія»
Метою освітньо-наукової програми «Психологія» програми є підготовка висококваліфікованого, конкурентоспроможного, інтегрованого у світовий освітньо-науковий простір фахівця, здатного розв’язувати значущі проблеми на основі переосмислення наявних та створення нових знань та/або прикладних аспектів, здійснювати науково-дослідницьку, науково-педагогічну, проєктну діяльність з урахуванням принципів академічного лідерства, інноваційності та динаміки суспільних змін у галузі психології.
Програма орієнтована на здобуття аспірантами компетентностей, достатніх для продукування нових ідей, вирішення комплексних проблем у сфері професійної та/або дослідницько-інноваційної діяльності, виконання власного наукового дослідження, результати якого міститимуть наукову новизну і можуть використовуватися у практичній діяльності психологів.
доктор філософії:
освітньо-наукова програма «Логістичний сервіс»
Освітьно-наукова програма “Логістичний сервіс” базується на формуванні у фахівців економічних та професійних компетентностей, які дозволили б працювати у нових професійних умовах, зокрема, демонструвати знання й розуміння фундаментальних розділів логістики в обсязі необхідному для оволодіння освітньо-науковою програмою. Метою ОНП є застовуання вмінь та навичок що керівництва економічним апаратом, необхідного під час розв’язання та аналізу професійних задач із застосуванням інформаційних технологій, набуття науково-теоретичних та практичних знань з управління матеріальними потоками на основі логістичного підходу та застосовувати знання у науковій діяльності.
Конспект лекцій_Інноваційні методи викладання у вищій школі
Конспект лекцій_Інфраструктура логістичних сервісів
Конспект лекцій_Інформаційні системи моніторингу засобів логістичного сервісу
Конспект лекцій_Основи логістичної безпеки
Конспект лекцій_Механізм управління інноваційним розвитком логістичних сервісів
Для проведення практичних занять кафедра має відповідні аудиторії, які укомплектовані необхідною апаратурою та іншим обладнанням. Здобувачам надається можливість підключатися до мережі інтернет через wi-fi.
Підготовку фахівців здійснює професорсько-викладацький склад кафедри ПСГД, що налічує 17 осіб, з них докторів наук, професорів — 4, кандидатів наук, доцентів — 11, старших викладачів — 2, асистентів — 1.
Професорсько-викладацький склад кафедри — це висококваліфіковані фахівці галузі водного транспорту, які мають багаторічний практичний та педагогічний досвід, досконало володіють сучасною методикою викладання навчальних дисциплін, пов’язаною з майбутньою діяльністю випускників.
Кафедра активно займається науково-дослідною роботою, зокрема, за бюджетним та інвестиційним фінансуванням, залучаючи найбільш активних, успішних та обдарованих здобувачів та аспірантів.
Кафедра ПСГД тісно співпрацює з низкою організацій та компаній з метою підвищення рівня якості освіти та науки, а також зміцнення зв’язків з роботодавцями, в яких випускники мають можливість працевлаштуватись.
Методичні рокомендації:
https://drive.google.com/drive/folders/13tUXe0PhMwQ4o-fIgjfuTPd5rs71fqoC?usp=drive_link