Звіт із навчальної психодіагностичної практики студентів психологів 2 курсу заочної форми навчання

10 грудня на кафедрі психології та соціально-гуманітарних дисциплін ДУІТ відбулась звітна онлайн конференція з «Навчальної психодіагностичної практики» для студентів 2-го курсу заочної форми навчання. На звітній конференції були присутні викладачі кафедри доцент Попелюшко Р.П., старші викладачі Павленко М.С. та Скидан В.В.

Психодіагностична практика студентів, що навчаються за освітньою програмою  «Практична психологія», є важливою частиною професійної підготовки фахівця і закладає фундамент формування основних умінь та навичок майбутніх психологів. conferencia-praktika

Даний вид практики є органічною частиною навчального процесу і служить цілям закріплення і конкретизації результатів теоретичного навчання, отримання студентами умінь та навичок практичної роботи щодо обраної спеціальності.

Презентуючи підсумки роботи, здобувачі вищої освіти повідомили про виконані завдання, набуті знання, вміння, котрі були напрацьовані під час проведення психодіагностичних досліджень з людьми різних вікових груп та роботи з колективами, що дало можливість їм набувати та вдосконалити власні професійні навички майбутніх психологів.

Відповідальна за практику на кафедрі психології та соціально-гуманітарних дисциплін – старший викладач  Павленко Марина Сергіївна