Відбувся попередній відбір на кадетську програму крюїнгової компанії  «Columbia ship management»

Крюїнгова компанія «Columbia ship management» завжди є зацікавленою у фахівцях із великим набором навичків та вмінь. Принцип  «Краще виховувати свої кадри з молоду!» в повній мірі визначає крюїнгову політику «Columbia ship management» – відбирати на кадетську практику найкращих студентів морських навчальних закладів.  Отже, візит до Київського інституту водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного носив робочий характер. Студенти КІВТ ДУІТ  щорічно проходять кадетську практику на суднах «Columbia ship management» та її дочірніх компаній, і цей рік «дистанційного навчання» також не став виключенням.

Згідно результатам внутрішнього відбору, на співбесіду із представниками крюїнгу потрапили два студенти третього курсу – Березовський Олександр та Васильєв Антон. Співбесіда проводилася виконавчим директором Одеської філії Машкевичем ГЛ. у режимі «онлайн» на платформі Zoom. Також були присутні представники кафедри «Судноводіння та керування судном» (доц..Клочков Ю.П.) та «Іноземних мов за професійним спрямуванням та гуманітарних дисциплін» (в.о. зав.кафедри Корєшкова С.П.).

Поряд із професійними «морськими» знаннями Олександр та Антон продемонстрували свої знання з англійської мови, без якої ніхто не буде працювати на судні.  Також хлопців не оминули і питання загального характеру, пов’язані із такими поняттями, як «дружба», «командна робота», «лідерство», «організованість». Бо хіба ж можлива злагоджена робота та ефективне виконання задач без володіння «гнучкими навичками» («soft skills»)?

Співбесіда із керівництвом була пройдена успішно, і тепер на наших (сподіваємося) майбутніх кадетів чекають тести та конкурси від «Columbia ship management». Успіхів вам, хлопці!