В ДУІТ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Чергові збори делегатів трудового колективу Державного університету інфраструктури та технологій відбулися 11 червня 2021 року в корпусі юридичного факультету за адресою пр.-т. Героїв Сталінграда, 2.

На обговорення було винесено ряд важливих питань, в тому числі:

Zbory_trudovogo_kolektivu

• Надано повноваження ректору ДУІТ щодо участі в інвестиційних проектах із будівництва, реконструкції та розвитку матеріально-технічної та житлової бази університету
  • Затверджено зміни до Вченої Ради Інституту залізничного транспорту ДУІТ

Засідання трудового колективу пройшло плідно та продуктивно, всі виступи містили в собі конструктивні пропозиції та корисну інформацію. В кінці всі учасники побажали один одному плідних успіхів у професійній діяльності та розійшлися у робочому настрою.