Привітання Директора КІВТ Тимощук Олени Миколаївни з Міжнародним днем моряка

Привітання Директора КІВТ Тимощук Олени Миколаївни з Міжнародним днем моряка
Опубліковано:

vitnnya_z_dnem_moriakaМіжнародний день моряка, що святкується щорічно 25 червня, є головним святом для працівників морської галузі.

Це свято підкреслює престиж та важливість професії не лише для діючих моряків, але і надихає перспективну молодь пов’язати із морем своє життя, обравши кар’єру офіцера. 

І в цей знаменний день всіх моряків України та світу вітає директор Київського інституту водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного, доктор технічних наук, професор, Тимощук Олена Миколаївна.

Шановні моряки!

Колектив КІВТ у моїй особі щиро вітає вас із професійним святом!

Бути моряком – це не просто знати обладнання судна, вміти прокладати навігаційні курси чи досконало розбиратися в механічних двигунах та судновій електриці. Моряк є носієм інноваційних ідей, широкого кругозору, стійких ціннісних орієнтирів. Залишаючись консервативним щодо моральних настанов, працівник морської галузі завжди відкритий до всіх новинок, які пропонує прогрес. Володіти професією моряка – це не лише вигідно, але і престижно!

Наш Інститут пишається, що ми є дотичними до професійного виховання морських кадрів. Скільки разів, випускаючи кваліфікованих морських офіцерів, ми згадували ту заповзяту молодь, яка прийшла із надією та блиском в очах! І наскільки колектив КІВТ щоразу відчуває гордість, коли через чотири роки вчорашні юні школярі залишають наші стіни досвідченими «морськими вовками» із великим багажем знань та вмінь.

Дорогі моряки! Будьте завжди здорові, щасливі, професійно та особистісно реалізовані, матеріально та морально задоволені! Нехай ваша професія буде і надалі вашим життєвим покликанням та даруватиме радість не лише вам і вашим близьким, але вашій країні та усьому світу! І завжди пам’ятайте, що моряк – це звучить гордо і ваші досягнення є чудовим прикладом для майбутніх поколінь. Від щирого серця бажаю вам професійного розвитку та особистісних досягнень.

З повагою, Олена Миколаївна Тимощук!

 

 

Поділитися новиною в соціальних мережах:
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Написати листа