Майбутні психологи познайомились з «Гарвардською моделлю вирішення конфліктів»

Для студентів, що навчаються за освітньою програмою «Практична психологія» та «Психологія бізнесу» 29 грудня відбулась гостьова лекція із заступником голови НГО «Український Центр Злагоди», коучем, магістром адміністративного менеджменту – Ольгою Зеленюк.gostiova_leccia

Лектор ознайомила майбутніх психологів з гарвардською моделлю вирішення конфліктів та процедурою  розв’язання конфліктних ситуацій мирним шляхом.

Під час зустрічі були розглянуті найважливіші фактори, які сприяють розвитку ефективної комунікації, серед яких: розуміння своїх інтересів та інтересів співрозмовника, можливість продемонструвати яким чином інтереси співрозмовника будуть задоволені та необхідність переконання, що вас у процесі спільної взаємодії правильно почули та що Ви правильно почули партнера/колегу.

gostiova_leccia3

Також, була розглянута процедура підтримання правил взаємодії у колективі, яка є допоміжною під час вирішення питань, які потребують уваги.

gostiova_leccia4

Студентам було запропоновано опанувати безкоштовний онлайн-курс з вирішення конфліктів, який розміщений на сайті центру та складається з 5 модулів: «Конфлікт», «Медіація», «Діалог», «Керування чутками» та «Внутрішня екологія».

ст. викл. кафедри П та СГД

Павленко М.С