Майбутні психологи познайомились з «Гарвардською моделлю вирішення конфліктів»

Майбутні психологи познайомились з «Гарвардською моделлю вирішення конфліктів»
Опубліковано:

Для студентів, що навчаються за освітньою програмою «Практична психологія» та «Психологія бізнесу» 29 грудня відбулась гостьова лекція із заступником голови НГО «Український Центр Злагоди», коучем, магістром адміністративного менеджменту – Ольгою Зеленюк.gostiova_leccia

Лектор ознайомила майбутніх психологів з гарвардською моделлю вирішення конфліктів та процедурою  розв’язання конфліктних ситуацій мирним шляхом.

Під час зустрічі були розглянуті найважливіші фактори, які сприяють розвитку ефективної комунікації, серед яких: розуміння своїх інтересів та інтересів співрозмовника, можливість продемонструвати яким чином інтереси співрозмовника будуть задоволені та необхідність переконання, що вас у процесі спільної взаємодії правильно почули та що Ви правильно почули партнера/колегу.

gostiova_leccia3

Також, була розглянута процедура підтримання правил взаємодії у колективі, яка є допоміжною під час вирішення питань, які потребують уваги.

gostiova_leccia4

Студентам було запропоновано опанувати безкоштовний онлайн-курс з вирішення конфліктів, який розміщений на сайті центру та складається з 5 модулів: «Конфлікт», «Медіація», «Діалог», «Керування чутками» та «Внутрішня екологія».

 ст. викл. кафедри П та СГД

Павленко М.С

Поділитися новиною в соціальних мережах:
Написати листа