Круглий стіл «Сучасні проблеми безпеки судноплавства та охорони навколишнього середовища» на Дунайському факультеті

В жовтні 2020 р., на Дунайському факультеті морського та річкового транспорту ДУІТ відбулося традиційне засідання студентського науково-практичного круглого столу «Сучасні проблеми безпеки судноплавства та охорони навколишнього середовища». Програма заходу була насичена цікавими студентськими доповідями на актуальні теми. Доповіді супроводжувались оригінальними презентаціями та відеороліками. Робота круглого столу проводилась у двох секціях, де доповідачі та слухачі активно обговорювали проблеми та перспективи їх вирішення. Дякуємо всім доповідачам за роботу, а науковим керівникам – за хорошу підготовку студентів!