КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПСИХОКОРЕКЦІЙНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПСИХОЛОГІВ

Практична освіта – це наше все! У зв’язку із необхідністю набуття досвіду застосування студентами 3-го курсу заочної форми навчання практичних навичків 10 листопада на кафедрі психології та соціально-гуманітарних дисциплін ДУІТ відбулась настановча онлайн конференція з «Виробничої психокорекційної практики» . На настановчій конференції були присутні  доцент Попелюшко Р.П  та старший  викладач Павленко М.С.

practica_pp-1

Під час онлайн-зустрічі студентам були надані роз’яснення щодо мети і завдань виробничої психокорекційної практики, її порядку проведення, термінів та змісту.

practica_pp-2

Студенти були ознайомлені із програмою та індивідуальними завданнями відповідно до календарного плану роботи на період проходження практики та необхідністю збору й узагальнення інформації для підготовки звіту у відповідності до вимог програми практики.

practica_pp-3

Бажаємо нашим студентам успішного набуття трудового досвіду!