КІВТ ДУІТ переходить на дистанційне навчання!

У звязку із потраплянням Києва до “червоної зони”  карантину, пов’язаним із розповсюдженням коронавірусу COVID 19, керівництво КІВТ ДУІТ прийняло рішення перейти на дистанційну форму навчання із 22 березня по 9 квітня 2021 року. При необхідності карантин може бути продовжено!

Нагадуємо основні правила дистанційного навчання!

1. Пари для студентів КІВТ проводяться в онлайн-форматі за розкладом! Тривалість пар, як і раніше, триватиме 1 година 20 хвилин. Графік перерв також зберігається.
  2. Старшина групи повинен отримати посилання на конференцію, що відбуватиметься на онлайн-платформі, за добу до початку заняття. Також посилання потрібно відправляти відповідальним за організацію дистанційного навчання на кафедрі
  3. Пріорітетною для навчання студентів в Київському інституті водного транспорту імені Петра Конашевича-Сагайдачного є платформа Zoom. Допускається також використання Google Meet, Google Classroom, Googl Drive та інших програм, якщо вони є функціональними та ефективними для співпраці викладача із студентами.
  4. Канали комунікацій Viber  та Telegram виступають лише в якості додаткових інструментів навчання! Спілкування викладача із студентами повинно здійснюватися під час пар та в робочий час!
  5.  Викладацький склад кафедри повинен звітувати перед деканатом за проведені пари за допомогою скріншотів пар! Формат контролю – щотижневий звіт відповідального кафедри перед деканатом

Бажаємо нашим студентам та викладачам успіхів та продуктивної праці! Пам’ятаємо, що дистанційне навчання не є приводом для канікул чи відпустки, адже якісна освіта – запорука успішної карєри!