Taking too long? Close loading screen.
Сторінка завантажується...

ФАКУЛЬТЕТ СУДНОВОДІННЯ

ФАКУЛЬТЕТ СУДНОВОДІННЯ КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ ГЕТЬМАНА ПЕТРА КОНАШЕВИЧА-САГАЙЧАЧНОГО

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ

ОСТАННІ ПОДІЇ З ЖИТТЯ ФАКУЛЬТЕТУ

Морські спеціальності — необхідне навчання в ДУІТ!

Образ ефектної молодої людини у формі морського флоту викликає позитивні асоціації та відтворює в пам’яті давно забуті слова — «порядок», «трудова дисципліна», «морська романтика», «вірність обов’язку» і т.д. Однак плавання на морі вимагає не тільки
Детальніше

Неначе вчора…

Саме з цих слів я хотів би почати свою розповідь, яка, я сподіваюся, допоможе багатьом майбутнім вступникам у складному виборі. А саме у виборі професії, до якого потрібно підходити з великою відповідальністю й розумінням. У
Детальніше

Представники ДУІТ прийняли участь у роботі круглого столу «Відновлення суднобудування та судноплавства України»

У Верховній Раді проведено круглий стіл на тему: «Відновлення суднобудування та судноплавства України». У заході, який провело міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток річок України», взяли участь народні депутати, Міністр інфраструктури Володимир Омелян, представники міністерств, представництва
Детальніше

ДЕКАНАТ ФАКУЛЬТЕТУ

ПРАЦІВНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ СУДНОВОДІННЯ

Єлєазаров О.П. 300х300

Єлєазаров Олекcандр

Петрович

декан , к.ю.н.

Бойко Анна

Дмитрівна

методист

Бойко Світлана

Олексіївна

методист

ПРО ФАКУЛЬТЕТ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФАКУЛЬТЕТ СУДНОВОДІННЯ

Викладання фахових дисциплін на факультеті забезпечують високопрофесійні науково-педагогічні працівники, серед яких переважна більшість докторів та кандидатів наук.

З метою здійснення підготовки студентів на факультеті функціонують 13 лабораторій і 2 спеціалізовані аудиторії, 3 кабінети англійської мови, 3 комп’ютерні класи.

У роботі факультету гармонійно поєднується:

  • зорієнтованість на підготовку висококваліфікованих та конкурентоздатних фахівців у сфері морського та річкового флоту;
  • впровадження інноваційних інформаційних технологій, які здатні забезпечити професійний розвиток особистості студентів, їх якісну фахову підготовку в контексті сучасної європейської освіти;
  • удосконалення науково-дослідницької роботи зі здобувачами вищої освіти усіх рівнів;
  • розширення контактів і підтримка співпраці з вітчизняними та зарубіжними закладами вищої освіти, спрямованих на підвищення мобільності студентів, викладачів та науковців.

Факультет судноводіння активно долучається до європейських освітніх програм. Зокрема, у 2017 р. кращі студенти факультету мали змогу навчатися за програмою Erasmus+ в Литовській Морській Академії міста Клайпеди.

Під час навчання в університеті студенти проходять навчальну та виробничу плавальні практики на суднах транспортного флоту, мають змогу одержати робочі дипломи вахтового помічника капітана.

На факультеті судноводіння посилена увага приділяється вивченню іноземних мов за професійним спрямуванням.

Візитівкою факультету є його нинішні студенти та випускники, які досягли вагомих успіхів як у професійній сфері, так і у особистісному розвитку!

КАФЕДРИ

ПЕРЕЛІК КАФЕДР ФАКУЛЬТЕТУ СУДНОВОДІННЯ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ЗА ЯКИМИ ЗДІЙСЬНЮЄ ПІДГОТОВКУ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТ СУДНОВОДІННЯ

Факультет судноводіння здійснює підготовку фахівців галузі знань 27 «Транспорт» спеціальності 271 «Річковий та морський транспорт» спеціалізації «Навігація та управління суднами»; галузі знань 0701 «Транспорт і транспортна інфраструктура» спеціальності «Морський та річковий транспорт» спеціалізації «Судноводіння» за ступенем вищої освіти «бакалавр», «магістр».

Підготовка здійснюється на денній та заочній формах навчання за кошти державного бюджету, а також за кошти фізичних і юридичних осіб.

Випусковою кафедрою є кафедра судноводіння та керування судном.

ГАЛЕРЕЯ

ФАКУЛЬТЕТ У ЯСКРАВИХ ФОТОГРАФІЯХ

3
4
5
6
10
11
7
1

КОНТАКТИ

ЗВ’ЯЗОК ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ФАКУЛЬТЕТУ СУДНОВОДІННЯ

Державний університет інфраструктури та технологій

Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

Факультет судноводіння

Адреса: 03049, м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 9

Телефон: +38(044) 482-54-22

E-mail: dekanat.fsv@gmail.com